У Струмівці та Воротневі здійснили ремонтні роботи водогону

Дата: 30.01.2023 09:13

На артсвердловині села Воротнів днями працівники КП при Підгайцівській сільській раді замінили глибинний насос на більш потужний та провели аварійний ремонт водогону.

Таким чином, вдалось покращити водопостачання 117 споживачів по вулиці Центральній, адже у зв'язку з тривалими вимкненнями електропостачання, виникла необхідність у більш потужному насосі, який закачує 14 кубічних метрів води за годину.

"Завдяки заміні насосу на більш потужний, вдалось покращити напір води для споживачів та продуктивність роботи артсвердловини в цілому", розповів директор КП при Підгайцівській сільській раді Михайло Котов.

Також, у суботу, 28 січня комунальники здійснили аварійний ремонт водогону та відновили водопостачання в селі Струмівка по вулиці Старицького.