21 січня у будинку культури села Підгайці проходив Різдвяний концерт в підтримку Збройних сил України.

Повний зал глядачів зібрався, щоб насолодитися яскравими виступами аматорів місцевої сцени та Заслуженого народного ансамблю пісні і танцю України "Колос".

В цей вечір гучно та зі всіма притаманними українцям традиціями колядували та щедрували місцевий гурт "Соколи", Ансамбль "Яворина", жіночий гурт "Берегиня". Ніжним співом вітала зі сцени глядачів солістка, учениця Підгайцівської гімназії Софія Приходько.

Найбільше своєю щирістю, барвистим українським вбранням та справжніми талантами дивували найменші артисти - вихованці Підгайцівського дитсадка та ліцею.

Як завжди професійними та подекуди невимовно чуйними та натхненними виявилися виступи місцевого дитячого танцювального колективу "Гармонія".

І хоча, у серцях та очах присутніх відчувалася турбота та неспокій за Україну, за нашу рідну Неньку, яка сьогодні надзвичайно важкою ціною виборює свою Соборність, вітання сільського голови Юрія Семенюка та його заступників підбадьорили присутніх та висловили нашу спільну віру та надію на Перемогу.

Різдвяне дійство у Підгайцях завершило серію благодійних концертів, яких у громаді відіграли 11. 

Жителі Підгайців та гості, які відвідали концерт на підтримку армії назбирали 13608 гривень.

Щиро дякуємо всім за донати. Разом до Перемоги.