У громаді тривають профілактичні рейди в зимовий період

Дата: 28.12.2022 10:43

Днями відбулись профілактичні рейди служби у справах дітей спільно з Поліцейські офіцери Підгайцівської громади , фахівцем із соціальної роботи та старостами, з метою перевірки дотримання безпеки догляду за дітьми у зимовий період.

Посадовці наголосили батькам на необхідності дотримання ст. 150 Сімейного кодексу України щодо виховання та розвитку дитини та попередили про настання відповідальності за статтею 184 Кодексу Ураїни про адміністративні правопорушення, через невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків з виховання дітей.

Працівники звернули увагу на температурний режим у приміщеннях та безпеку використання засобів обігріву. Батькам та дітям наголосили на необхідності дотримання правил поводження на льоду.

Для дітей від 1 до 3 років, також, передали дитячу суміш від Громадянського Руху "CВІДОМІ" та їх американських партнерів Global Empowerment Mission, All Hands and Hearts та Good360.

Цього разу профілактичну роботу провели у Піддубцях, Воротневі, Гаразджі, Пальче, Олександрії, Хорлупах.