Видовищні номери та перемога у міжнародному онлайн конкурсі – у Гаразджі відбувся звітний концерт. ВІДЕО

  • 336

Гаразджа – село Підгайцівської громади, де дуже багато дітей. Це одразу можна зрозуміти, коли у місцевому клубі гурткові заняття або розваги. Одночасно там може стояти кілька десятків велосипедів – на репетиції з’їжджаються з усього села.

Леонід Чайка давно очолює клубну установу, але останній рік тут життя завирувало новою хвилею натхнення – з’явився гурток хореографії, завдяки вчителям-ентузіастам Гаразджинської гімназії відбуваються дитячі свята та майстер-класи. Нещодавно розмалювали дитячий майданчик яскравими фарбами, до Дня працівників культури з’їхалися працівники будинків культури з усієї Підгайцівської громади, аби висадити близько сотні молодих сосон на території клубу.

Наприкінці листопада ролик із танцювальним номером, який відзняли у гаразджинських полях до Дня Незалежності України вихованці ансамблю танцю «Соняшник» під керівництвом Руслана Горохоля, отримав третю премію на Міжнародному конкурсі мистецтв «Воля», організованому ГО «Динаміка успіху».

Аби порадувати перемогою та підбадьорити юних танцюристів, у клубі підготували звітний концерт з пісенними та танцювальними номерами, демонстрували відеоролики, які знімалися та монтувалися під час різноманітних свят до Дня захисту дітей, Дня Прапора, Дня вишиванки.

 

Юні танцівники виконали хореографічні композиції «Сонце нам сяє», «Ой у лузі червона калина», «Веснянка хоровод», «Стефанія», сюжетний танець «Сільська полька», танок за участі наймолодших учасників – «Нехочуха». Кілька пісень виконала талановита Дарія  Касянчук.

Завершився концерт спільним хореографічним номером «Україна – це ми». Директор клубного закладу Леонід Чайка подякував усім учасникам культурного життя села Гаразджа, дітям, батькам, педагогам, які заохочують дітей до розвитку творчих здібностей. Директорка Центру культури, туризму, молоді та спорту Тетяна Ковжук вручила юним артистам грамоти та солодощі, привітавши їх з успішним завершенням творчого року та півріччям з дня заснування танцювального ансамблю «Соняшник».