У Липинах на вулиці Кривоноса розпочали ремонт дорожнього покриття. ФОТО

Дата: 13.10.2022 14:00

У Липинах розпочали поточний ремонт дорожнього полотна на вулиці Максима Кривоноса.

Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook заступник Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь.

З його слів, нині тривають підготовчі роботи. Вже частково зняли верхній шар пошкодженого асфальту.  Ремонтні роботи фінансуються із бюджету Підгайцівської громади.

У цьому році планують зробити відновлювально - аварійний ремонт на цій ділянці, а влітку 2023, якщо умови дозволять, разом із Волинською військовою адміністрацією та Луцькою громадою, проведуть капітальний ремонт вулиці М. Кривоноса з облаштуванням зливової каналізації та водовідведенням.