У Гаразджі завершили благоустрій площі біля клубу

Дата: 10.10.2022 14:19

"Нарешті погода дозволила нам завершити обіцяний благоустрій площі біля клубу села Гаразджа", - розповів заступник Підгайцівського сільського голови Леонід Гроголь.

Тут пофарбували лави, дитячий майданчик, впорядкували пісочницю та паркан навколо ігрової зони.

"Я дуже вдячний завідувачу клубом Леоніду Чайці, що зібрав команду небайдужих мешканців села і вони гуртом впорядкували територію, на якій полюбляють відпочивати діти та дорослі. Окрема вдячність Олі Кобилянській, Леоніду Качковському, Андрію Томчуку, Миколі та Артему Чайкам, Андрію Костюку та Максиму Олійчуку за те, відгукнулись на прохання допомогти і два дні, у перерві між затяжними дощами, невтомно працювали", - повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Леонід Гроголь.

Фарбу та пензлі для роботи, напередодні, придбав Центр культури, туризму, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради коштом місцевого бюджету.

Спільними зусиллями робимо громаду кращою!