Троє мешканців Підгайцівської громади нагородили до Дня фізичної культури та спорту України

Дата: 09.09.2022 13:42

Напередодні Дня фізичної культури та спорту України, яке цьогоріч - 10 вересня, в області відзначили нагородами спортсменів та людей, які своєю роботою пропагують й розвивають спортивну галузь.

Щонайменше троє із номінованих спортсменів – мешканці Підгайцівської громади.

Подяку голови обласної державної адміністрації Юрія Погуляйка отримав Сергій Ковирнов, тренер-викладач Поліни Ковирнової, чемпіонки світу зі змішаних єдиноборств ММА серед дівчат (17-20.08.2022, м. Абу-Дабі, ОАЕ). Сама ж спортсменка  – Поліна Ковирнова була відзначена Подякою голови Волинської обласної ради Георгія Недопада. У серпні 13-річна Поліна Ковирнова з Піддубців Підгайцівської громади здобула золото на молодіжному Чемпіонаті світу з ММА. Спортсменка перемогла всіх своїх супротивників у чотирьох поєдинках у ваговій категорії 44 кілограми. У фіналі вона боролася з чемпіонкою США. Свою перемогу дівчинка присвятила воїнам ЗСУ.

Грамотою управління у справах молоді та спорту ОДА отримав спортивний інструктор Центру культури, туризму, молоді та спорту Підгайцівської сільської ради Володимир Харчук. Чоловік веде активне спортивне життя, неодноразово здобував перемоги у різноманітних змаганнях районного та обласного рівнів.

Щиро радіємо спортивним успіхам мешканців Підгайцівської громади та бажаємо нових значущих перемог.