Інформація для громадян, які планують тимчасово покинути Україну або вже виїхали за кордон

Дата: 26.07.2022 11:00

Мінсоцполітики нагадує громадянам України, які планують або були вимушені покинути постійне місце проживання у зв’язку з воєнними діями Російської Федерації проти України про "Дайджест від Міністерства соціальної політики України” на якому розміщено інформацію щодо умов тимчасового перебування громадян України у країнах-партнерах.

Перейшовши за посиланням https://dopomoga-poruch.com/ громадяни України, зможуть ознайомитися з офіційною інформацією щодо допомог, які надаються країнами, зокрема:

•  інформація щодо отримання статусу на території інших держав, громадянами України;
  •  питання забезпечення житлом;
  •  питання забезпечення фінансовою допомогою;
  •  медичні питання;
  •  питання освіти;
  •  питання працевлаштування;
  •  інформація щодо реєстраційних центрів для переміщених з України осіб, та інша корисна інформація.

В один зручний документ зібрано корисну офіційну інформацію про особливості перебування в 154 державах. Він стане в пригоді українцям, які планують тимчасово покинути Україну або вже виїхали за кордон. Дані постійно перевіряються та оновлюються.