У кризововому  центрі психологічної допомоги Піддубцівського ліцею учні середніх класів, учні-переселенці, вчителі проходили терапію музикою і співом.

Цікавою гостею зустрічі стала Доценко Наталія, до війни – директор будинку культури із Запорізької області, та її донька , студентка музичного училища, що проживають зараз у Піддубцях.

 

Вони з радістю допомогли психологу ліцею Іванчук Альоні порозмовляти з дітьми про вплив музики на психоемоційну сферу людини, її психотерапевтичний ефект.

 

На занятті під назвою "Звуки настрою" діти і дорослі мали змогу послухати улюблену музику і поспівати самі. Виконували мелодію свого настрою на ксилофоні, відбивали ритм у такт в музичних руханках. А ще отримали величезний заряд енергії, виконуючи українські патріотичні пісні!

Завершили зустріч смачним чаюванням та приємним спілкуванням.

«Стрес, тривога, острах, невизначеність…. Кожному з нас різною мірою знайомі зараз ці стани. А що з усім цим робити? Відповідь фахівців – шукати кожному свій ресурс і використовувати його. Малювати, ліпити, творити… .А ще – слухати музику і співати! Особливо якщо є з ким. Ми переконані, що пісня точно є одним із ресурсів для самовідновлення. Турбуємось про себе! До наступних зустрічей!», - повідомили на сайті Піддубцівського ліцею.