Таланти Підгайцівської громади: учениця з села Звірів перемогла в обласному конкурсі

Дата: 24.11.2021 11:09

Вітаємо Мазурчак Вікторію, ученицю Звірівської гімназії Підгайцівської сільської ради із зайнятим III місцем  в обласному заочному конкурсі малюнків в техніці комп’ютерна графіка на військово-патріотичну тематику за роботу «На сторожі миру». Керівник - Мазурчак Наталія Валеріївна.
Довідково. На обласний заочний  конкурс малюнків в техніках живопис, графіка, комп’ютерна графіка на військово-патріотичну тематику загалом було представлено 157 малюнків (в номінації «Графіка» – 62, «Живопис» – 68, «Комп’ютерна графіка» – 27 робіт. Конкурс проведено з метою військово-патріотичного виховання підростаючого покоління, формування у юних громадян почуття патріотизму, любові до свого народу, його історії та культури на базі Центру науково-технічної творчості учнівської молоді Волинської обласної ради протягом жовтня-листопада 2021.