Цьогоріч Підгайцівська громада вперше взяла участь у фестивалі повстанської пісні «Вовчак – Волинська Січ». Представляв громаду аматорський ансамбль народної пісні «Терниця» із села Веснянка Звірівського старостинського округу, який зібрав овації серед гостей фестивалю та кілька разів співав на біс.

Як зазначила керівник колективу Тамара Бондар, на фестивалі представили дві композиції – повстанську пісню «Росте, росте черемшина» та стрілецьку – «Чи ти чув, миленький?».

«Ми у захопленні від участі у такому прекрасному фестивалі, рівнем його організації, самобутністю костюмів та декорацій,  мальовничістю краєвидів,  особливою атмосферою патріотизму!», - поділилася враженнями Тамара Бондар.

У мистецькому заході цьогоріч взяли участь 35 кращих аматорських вокальних колективів Волині, у репертуарі яких чільне місце відведено героїко-патріотичній тематиці.

Директорка «Центру культури, туризму, молоді та спорту» Підгайцівської сільської ради Тетяна Ковжук звернула увагу на те, що такі фестивалі мають вагоме значення у національно-патріотичному вихованні дітей та молоді, сприяють утвердженню у свідомості і почуттях людей патріотичних цінностей, переконань і поваги до культурного та історичного минулого України.

 

До слова, фестиваль відбувається в історичному місці - Історико-культурному комплексі «Вовчак – Волинська січ», що знаходиться  на Турійщині у селі Ревушки в урочищі «Вовчак». Тут колись знаходився штаб української повстанської армії «Північ» військової округи «Заграва» та готували старшинський склад УПА.

Вітаємо колектив «Терниця», їх керівника - Тамару Бондар та в.о. директора КЗ «Центр культури, туризму, молоді та спорту» Тетяну Ковжук із отриманням диплому за вагомий внесок у розвиток української народної творчості, популяризацію повстанської пісні та участь в обласному фестивалі повстанської пісні «Вовчак - Волинська Січ».

Радіємо, що маємо у громаді таких талановитих, патріотичних та завзятих людей.