Команда з с. Лище виборола першість громади з міні футболу серед шкіл!

Дата: 21.05.2021 18:43

21 травня в с. Липини на мультифункціональних майданчиках просто неба точилася запекла боротьба за першість громади з міні футболу між школами громади.

КЗ "Центр культури, туризму, молоді та спорту" Підгайцівської сільської ради провів змагання, у яких взяли участь команди з 12 шкіл громади з сіл Воротнів, Борохів, Пальче, Звірів, Хорлупи, Крупа, Гаразджа, Лище, Липини, Піддубці, Підгайці, Романів.

Мета змагань - пропаганда здорового способу життя, популяризація міні футболу серед молоді, підвищення майстерності юних футболістів, організація змістовного дозвілля школярів.

Почесне перше місце та кубок Підгайцівської ТГ з міні футболу здобула команда ЗОШ I-III ст. с. Лище.

Друге місце виборола команда ЗОШ I-II ст. с. Хорлупи.

Третє - ЗОШ I-III ст. с. Підгайці.

Заступник сільського голови Валентин Приходько нагородив всіх учасників змагань  грамотами, а пеможцям були подаровані футбольні м'ячі.

Дякуємо всім учасникам та наставникам! Дякуємо господарям і організаторам змагань!

Вітаємо переможців, бажаємо всім учасникам нових здобутків на спортивній ниві!