Дослідили якість питної води сільського водогону

Дата: 29.07.2020 12:24

Комунальне підприємство при Підгайцівській сільській раді здійснило забір питної води мережі сільського водогону з метою планової перевірки її якості. ДУ «Волинський ОЛЦ МОЗ України» проведено санітарно-гігієнічне та мікробіологічне дослідження відібраних проб.

Згідно результатів цих досліджень, переважна більшість зразків питної води за хімічними та бактеріологічними показниками відповідають нормативам.

Разом з тим, у пробі води, взятій в селі Струмівка (вулиця Сільська, 67/1) виявлено невідповідність гігієнічним нормам по запаху.

Як припускає директор комунального підприємства при Підгайцівській сільській раді Михайло Котов, відхилення цього показника могли спричинити роботи з заміни насосу і труби, які перед цим проводилися в селі Струмівка.

«Ми надамо зразки питної води з села Струмівка на повторний аналіз та повідомимо про результати», - зазначив він.