Лищенські волейболісти поки що не «пасуть задніх»

Дата: 28.07.2020 10:13

Відбулося чотири тури чемпіонату Луцького району з паркового волейболу. У змаганнях беруть участь команди волейболістів з сіл Боратин, Воютин, Забороль, Княгининок, Липини, Лище, Підгайці, Чаруків.

У іграх не «пасуть задніх» лищенські волейболісти. Після чотирьох турів ВК Лище з вісьмома очками займає третю сходинку в таблиці. Підгайчани – лише сьомі. Але результати можуть змінитися, адже попереду – ще два тури. Зокрема, в останньому, який відбудеться 12 вересня, визначаться переможець та призери.

У наступних іграх одними з суперників команди села Лище будуть княгининівці, які наразі лідирують за результатами чотирьох турів. Тож вболіваймо за спортсменів нашої громади та побажаємо їм успіхів.