Керівник соціального відділу дистанційно поповнювала свої знання

Дата: 17.06.2020 12:25

Під час карантину працівники Підгайцівської сільської ради мають можливість дистанційно підвищувати кваліфікацію.

Зокрема, 15 і 17 червня 2020 року участь в онлайн-конференції щодо попередження та протидії торгівлі людьми та запобіганню і профілактиці домашнього насильства в об’єднаних територіальних громадах Волинської області взяла начальник відділу соціального захисту, у справах дітей, сім’ї та молоді Наталія Матвіюк, яка в сільраді координує роботу в цій сфері.

Захід проводився в рамках проєкту «Поширення національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми та запобіганню і профілактиці домашнього насильства, Волинський компонент» з метою підвищення інформованості громадськості про доступні державні механізми допомоги постраждалим від цих ганебних явищ.

Доповідач, голова правління Волинської обласної правозахисної громадської організації «Велес+» Віктор Вальчук, надав роз’яснення  Законів України « Про запобігання та протидію домашньому насильству», «Про протидію торгівлі людьми» та діючу Державну соціальну програму протидії торгівлі людьми.

Учасники отримали роз’яснення та рекомендації щодо роботи з даних питань та іншу важливу інформацію.