З Днем пам'яті та примирення, з Днем Перемоги!

Дата: 07.05.2020 10:17

Шановні мешканці Підгайцівської ОТГ!

Підгайцівська сільська рада вітає вас з Днем пам’яті та примирення,75-річницею Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

Ця перемога Україні дісталася нечувано дорогою ціною – ціною мільйонів життів наших співвітчизників. Не перелічити подвигів – бойових і трудових, не перелічити героїв – живих та полеглих, відомих та невідомих. Ця війна чорним смерчем пронеслася і по кожному з населених пунктів нашої громади, несучи за собою смерть та горе.

Наш святий обовязок – не дати піти в забуття  подіям тих днів, бути гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів. Найголовніший меморіал – людська память про переможців нацизму, яку нащадки мають нести у вічність в своїх серцях.

Сьогодні мир у Європі знову під загрозою. Проти України здійснюється військова агресія. Подвиг переможців Другої світової війни додає сил і наснаги в нинішній боротьбі українців за свободу, незалежність, демократичні цінності та європейське майбутнє. Бойова звитяга героїв-фронтовиків є прикладом для наслідування, невичерпним джерелом патріотизму для сьогоднішніх захисників Вітчизни.

Вічна пам’ять загиблим! Честь і слава живим героям! Слава Україні!

З повагою, сільський голова                                                                      Юрій СЕМЕНЮК.