Дітям з сімей зі складними життєвими обставинами подарували свято

Дата: 10.01.2020 10:41

Новорічно-різдвяний період – улюблений багатьма, особливо – дітлахами. Адже це завжди – дива, розваги і, що головне, подарунки. Але далеко не в кожній родині мають змогу виконати новорічні мрії своїх чад.

Справжнє дитяче свято з біблійними героями, солодкими і не тільки дарунками влаштувала Церква адвентистів сьомого дня в селі Підгайці. Взяти участь у дійстві отримали запрошення діти нашої громади, які проживають у сімях, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Дітки побачили лялькову виставу про народження Ісуса Христа. Для юних глядачів підготували невеличкий концерт, де звучали пісні, в яких линула подяка Господу за все, що він дає.

На завершення свята всім присутнім хлопчикам і дівчаткам були вручені подарунки. Це, зокрема, пакунки з солодощами, іграшки, канцтовари, засоби гігієни, предмети одягу.