Довибори депутатів Підгайцівської сільради: хто переміг?

Дата: 23.12.2019 14:31

Вже оприлюднено протоколи з результатами голосувань на додаткових місцевих виборах депутатів Підгайцівської сільської ради ОТГ, які вчора відбулися в зв’язку з приєднанням Романівської сільської ради до Підгайцівської об’єднаної територіальної громади.

Виборці трьох виборчих округів здійснювали своє волевиявлення. Зокрема, на виборчому окрузі № 27 перемогла Сапига Любов Степанівна – директор дошкільного навчального закладу села Романів. На окрузі № 28 найбільше голосів віддано Ковжук Тетяні Вікторівні, яка є аспірантом СНУ імені Лесі Українки. На виборчому окрузі № 29 перемогу здобув Назарчук Василь Петрович – директор СГТзОВ «Романів».

Відтак, депутатський корпус Підгайцівської сільської ради ОТГ поповнився трьома обранцями.