Підгайцівська ОТГ збільшиться

Дата: 26.06.2019 10:42

До Підгайцівської  сільради  надійшло звернення  від Романівської сільської ради з проханням  розглянути, відповідно до вимог Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад», пропозицію щодо добровільного приєднання сіл Романів, Новокотів, Ботин,  Верхівка Романівської сільської ради до Підгайцівської об’єднаної територіальної громади з центром у селі Підгайці.

Питання про надання згоди на добровільне приєднання до Підгайцівської ОТГ  Романівської сільської ради було розглянуто на минулій позачерговій сесії Підгайцівської сільської ради.

Депутати одноголосно дали «добро» на приєднання.

(https://rada.info/upload/users_files/04332331/fbd0898a3a21ba8023fe28248b794874.docx.)

«Ми вже готові стати частиною Підгайцівської ОТГ і хочемо, щоб це відбулося  якнайшвидше», - прокоментувала секретар Романівської сільської ради  Оксана  Марченко.

Додатково про інфраструктуру:  у селі Романів діють загальноосвітня школа I-III ступенів, дитячий садок, будинок культури, ФАП. На  території Романівської сільради розміщене одне з кращих сільгосппідприємств Луцького  району  і Волинської області – СГТОВ «Романів».