День вишиванки – у закладах Підгайцівської ОТГ

Дата: 17.05.2019 09:02

У Всесвітній день вишиванки традиційно лунає заклик прийти  на роботу, навчання у вишитій сорочці. Активно підтримали його  в освітніх закладах нашої громади.

16 травня чудовими українськими вишиванками «розквітнув» Підгайцівський навчально-виховний комплекс . Святковий настрій панував протягом усього дня. Всіх переповнювало почуття гордості за свою українську унікальність.

У Всесвітній день вишиванки в Лищенській школі відбулися танцювальні флешмоби, під час перерв учні чули українські милозвучні пісні про вишиванку, мамину сорочку, оберіг. Весело і натхненно разом із педагогом-організатором Михальчук Н.В. творили і відтворювати культуру українців.

Учні школи села Крупа, вдягнуті у вишиванки, вишикувались так, що з висоти  можна було прочитати слово «мир».  У такій оригінальний спосіб діти висловили  свою найзаповітнішу мрію - мир в Україні.

Учні Воротнівської школи у національному вбранні українців позували перед камерами мольних телефонів – щасливі та усміхнені.

У Підгайцівському  дитячому садку «Малятко» дружно надягнули вишиванки і працівники, і маленькі вихованці.

Усіх українців у соцмережах  привітав із Днем вишиванки Лищенський дитячий садок «Іскринка».